Architekt * Mistrz Radiestezji * Konsultant Feng-Shui * Terapeuta

Alicja Rospond

Publikacje

Najnowsza książka


Moje życie

Historia życia każdego z nas może zostać zapisana w książce, czy to jako biografia, autobiografia, czy też powieść. Każda z tych historii byłaby pewnie na swój sposób ciekawa, bowiem zawierałaby zapis autentycznych losów, przeżyć, emocji i doświadczeń, z którymi potencjalny czytelnik mógłby się identyfikować lub po prostu z zainteresowaniem przeczytać.

Życie wielu osób upłynęło w miejscu, gdzie się urodzili - to miejsce stało się ich całym światem, tak potoczyły się po prostu ich losy.

Moje życie potoczyło się inaczej...

Książkę można nabyć w Ośrodku Edukacji Radiestezyjnej (cena 25 zł).


Techniki Akupresury

Akupresura była znana w Chinach już ponad 5000 lat p.n.e. Uciskając palcami właściwe punkty na ciele można rozwiązać wiele problemów zdrowotnych. Metoda ta przywraca równowagę energetyczną i fizyczną, uśmierza bóle w tym bóle reumatyczne, bóle głowy, zęba itp. Likwiduje głód papierosowy, nadwagę, chorobę lokomocyjną, usuwa nerwice, stymuluje apetyt. Akupresura nie zastąpi lekarza, ale może być użyta jako metoda wspomagająca. Można stosować lekko uciskając do 5-ciu minut, potem można powtórzyć.


Radiestezja Terapeutyczna

Radiestezja terapeutyczna może zainteresować wiele osób, gdyż każdy człowiek interesuje się swoim zdrowiem czy też zdrowiem swoich bliskich. Każdy, kto weźmie ten podręcznik do ręki, powinien pamiętać, że radiesteta - terapeuta, który nie chce narazić się na drwiny otoczenia, musi posiadać rozległą wiedzę nie tylko radiestezyjną. Musi znać elementy psychologii, biofizyki, posiadać wiadomości na temat fizjologii i anatomii człowieka. Ważna jest również postawa etyczno - moralna.

Każdy radiesteta terapeuta powinien pamiętać, że najważniejszym dobrem jest dobro człowieka, któremu należy pomóc.


Uzdrawiająca moc wahadeł z kamieni

O właściwościach i sile leczniczej kamieni wiedzieli już ludzie żyjący kilka tysięcy lat temu. Dzisiaj odchodzi się od przyjętego wcześniej podziału na kamienie szlachetne i półszlachetne, i używa się terminu kamienie szlachetne. Kryształy są jak żywe istoty - rosną, żądzą się tymi samymi prawami co świat organiczny. Każde odpowiednio dobrane do potrzeb danej osoby wahadło z kryształu lub innego kamienia wywiera pozytywny wpływ na zdrowie i psychikę człowieka. Wahadła z kamieni szlachetnych są wyjątkowo skuteczne, gdyż przywracają równowagę energetyczną i wspomagają leczenie. Odpowiednio dobrane do danej czakry wahadło praktycznie doprowadza do równowagi całe ciało.

Pracując wahadłami z kamieni szlachetnych, mamy do czynienia z bardzo subtelnymi energiami i wibracjami.